Anglų/Olandų kalbos kursai Vilniuje

Siųsti žinutę

Anglų/Olandų kalbos kursai Vilniuje

Anglų kalbos kursai, pamokos
Vilnius

Siųsti žinutę

Enter the recipient, separate recipients with commas.
  • Enter a user name to write a message to a user.

Smagios ir veiksmingos anglų/olandų kalbos individualios pamokos (1-2 žmonėms) ir pamokos grupėse (3-5 žmonių) visais lygiais. ;)

Sveiki! Esu anglų ir olandų kalbų mokytojas iš Olandijos, kalbų mokyklos "Kalbos Draugai" įkūrėjas. Siūlau anglų ir olandų kalbų individualias pamokas (1-2 žmonėms) ir pamokas grupėms (3-5 žmonėms) visais lygiais. Pamokos vyksta pas mane namuose, pačiame centre (Dominikonų g. 15-7). Pamokos kaina 10 - 15 EUR, daugiau info apie kainas Kalbos Draugų FB puslapyje.

------------------
Tikiu, kad mokantis kalbų motyvacija yra svarbiausia, todėl noriu būti ne tik Jūsų kalbų mokytoju, bet ir 'treneriu'. Mokydamas remiuosi nauja kalbų mokymo metodika vadinama "Task-based teaching" (užduočių mokymo metodu), tokiu būdu, pasitelkiant specialiai struktūrizuotas pamokas, per užduotis ir pokalbius išmoksite, kaip NAUDOTI kalbą,o ne tik informacijos apie kalbą ir jos taisykles. 

Jau kurį laiką šiuo metodu naudojuosi pats, mokydamasis lietuvių, ukrainiečių, japonų kalbų bei juo mokau savo mokinius ir kartu pasiekiame puikių rezultatų, džiaugčiausi galėdamas kalbų išmokti padėti ir Jums! Tikiuosi, kad greitai pasimatysim! I hope to see you soon! Hopelijk tot snel!

Apie mane:
Mano vardas Richard Udes, esu iš Nyderlandų. Turiu TEFL sertifikatą (Mokymas anglų kalbos, kaip užsienio kalbos) ir esu įgijęs (Rusų) filologijos magistro laipsnį Amsterdamo Universitete. Turiu daugiau nei 5 metų Olandų ir Anglų kalbų mokymo patirties, įskaitant mokymą 2 universitetuose Kijeve. Aš kalbu olandiškai, angliškai, lietuviškai ir rusiškai.

Kontaktai

Telefonas: 
+37063033241
Atsakingo asmens vardas: 
Richard
Miestas: 
Jūsų el.paštas: